Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada kafa eti görmek

Rüyada kafa eti görmek

Rüyada kafa eti görmek endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, yaşadığı stresin biteceğine, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kafa eti gördüyseniz

  • Mevcut durumu olumlu şekilde yönetmenizi veya aklınızdan çıkartmanızı sağlayacak her fikre sıcak bakabilirsiniz.
  • Gerilimi arttırıcı aktivitelerden uzak durmanızda fayda var.

Rüyada kafa eti yemek beklediği haberin gelmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kafada et parçası görülmesi yaşanan kötü anıların silineceğine, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kafadan et çıkması gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments