Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada kadın misafir görmek

Rüyada kadın misafir görmek

Rüyada kadın misafir görmek üzüntüden sonra ferahlamaya, yaptığı işlerin günbegün artacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kadın misafir gördüyseniz

  • Bazı kişilerle fikirleriniz birbirinden oldukça farklı olabilir ya da olaylara farklı açılardan yaklaşıyor olabilirsiniz.
  • Beklenmedik bir değişiklik sizi hazırlıksız yakalayabilir.

Rüyada yabancı kadın misafir görüldüğünde aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile kadının misafir gelmesi emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalabalık kadın misafir görülmesi eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments