Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada kadın kocasını görmek

Rüyada kadın kocasını görmek

Rüyada kadın kocasını görmek tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada kadın kocasını gördüyseniz

  • Sizi eleştiren ya da gayretlerinizin karşılığını görmenizi sağlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.
  • Organizasyonlarda başarılısınız.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kadının kocasını öldürmesi istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kadın kocasını öpmesi bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına yorulur.

Rüyada kadının kocasını kıskanması rüyayı gören kişi için Allah katında güzel mükafatlar almasına, zengin bir hayata sahip olunacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, uzun süre cesaretini toplayamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kadının kocasını görmek yaşama hevesinden olacağına, yapılmak istenen projeye hız verileceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, tüm kederinin uçup gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadının kocasını dövmesi rüyayı gören için nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine tabir olunur.

Rüyada kadının kocasını aldattığını görüldüyse maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kadının kocasından ayrılması çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, uzun uğraşlar ve büyük çabalara rağmen bir türlü aşılamayacağına yorulur.

Rüya tabirlerine göre rüyada kadının kocasına küsmesi aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kadın kocasının evlendiğini görüldüyse sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına yorulur.

Rüyada kadın kocasının yandığını görüldüğünde sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hamile kadının kocasını emzirmesi rüya sahibi kişi için yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, bir sebeple sorun yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kadının kocasına vurması bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kadının kocasını ağlarken görmesi rüyayı gören kişi için kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kadının kocasını bırakıp gitmesi yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada kadının kocasından boşanması neşeli ve keyifli günler geçireceğine, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kadının kocasından ayrılmak istemesi dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kadının kocasına kızması rüya sahibi için sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına, güçsüz ve nefessiz kalacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada kadının kocasını bıçaklaması rüyayı gören için sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına tabir olunur.

Rüyada kadının kocasını ölmüş görmesi rüya sahibi için bol şanslı bir döneme girileceğine, elinin bollaşmasına vesile olacağına, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, büyük bir borcun altına gireceğine yorumlanır.

Rüyada kadının kocasının aldattığını söylemesi geleceğinizin güzel olacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, gönlünce bir hayat süreceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada kadın kocasını evlendirmesi karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, attığı her adımda çok zarar edeceğine rivayet eder.

Rüyada kadının kocasına sarılması iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına delalet eder.

Rüyada kadının kocasını şişman görmesi rüya sahibi için yeni bir işte tartışma yaşanacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, bağının ve bahçesinin de artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kadının kocasından kaçması maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada kadının kocasıyla tartışması tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, amaçlarını yerine getireceğine, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına alamet ettiğine inanılır.

Bir yorum

  1. Merhaba. Rüyamda sevdiğim kadının kız çocuğu hep kucagimdaydi. Hep öpüyor seviyordum. Hiç kucagimdan indirmedim. Bi ara ben bıraktım ellerimle çocuğu ama çocuk ayaklarıyla ve elleriyle beni tuttu kucagimdan inmek istemedi. Sevdiğim kadın bi masada oturuyor canı çok sıkkın görünüyordu. Kocasını gördüm saksıda siyah toprağı eşeliyordu. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.