Rüya Tabirleri / akıntı rüyaları / Rüyada kadın akıntı görmek

Rüyada kadın akıntı görmek

Rüyada kadın akıntı görmek hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, dertlerin yükünden kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kadın akıntı gördüyseniz

  • Mücadele gerektiren durumlarla başa çıkabilmek için ek bilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz.
  • Eşit paylaşımlarla da, saygı görebilir veya yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Rüyada hamile kadından akıntı gelmesi rüyayı gören kişi için manevi olarak hasar alınacağına, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kadın akıntısı görülmesi ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına, manevi bir rahatlama yaşanacağına, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, sevinç gözyaşları dökmeye alamet eder.

Rüyada kadından akıntı gelmesi rüya sahibi için büyük borçların altında ezileceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine, onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına, kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments