Rüya Tabirleri / istiridye rüyaları / Rüyada istiridye görmek

Rüyada istiridye görmek

Rüyada istiridye görmek çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, maddi açıdan çok zorlanılacağına, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına rivayet eder.

Rüyada istiridye gördüyseniz

  • Alışılmadık fikirlerinizle size yardımı dokunabilecek kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.
  • Bazı konuları daha fazla mı zorlamanız gerektiği yoksa üzerine düşmemenin daha mı iyi olacağı konusunda kararsız kalabilirsiniz.

Rüyada istiridye yemek rüya sahibi kişi için aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada istiridye açmak sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, bereketin ve verimin geleceğine, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına tabir olunur.

Rüya tabirlerine göre rüyada istiridye toplamak sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine delalettir.

Rüyada canlı istiridye görülmesi tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada büyük istiridye görmek ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz istiridye görüldüyse pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, işlerinin iyi gideceğine, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına, kaza ve belaların çıkmayacağına alamet eder.

Rüyada istiridye ısırması rüya sahibi için çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, bir bebek sahibi olunacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada istiridye bulmak ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına yorulmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments