Rüya Tabirleri / yol rüyaları / Rüyada ıslak yol görmek

Rüyada ıslak yol görmek

Rüyada ıslak yol görmek elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, belalı kimselerle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada ıslak yol gördüyseniz

  • Planladıklarınızı gerçekleştirmek yerine ani bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.
  • Ekonomik anlamda meydana gelebilecek bir sorunun farkındasınız.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ıslak yolda araba kullanmak iş yaşantısında hırslanacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, karısı şile arasının çok iyi olacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, elindekileri de alıp götüreceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada ıslak yolda yürümek ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine tabir olunur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ıslak yolda koşmak kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, her zaman neşeli olacağına, taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ıslak yolda bisiklet sürmek kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments