Rüya Tabirleri / insan rüyaları / Rüyada insan yüzü görmek

Rüyada insan yüzü görmek

Rüyada insan yüzü görmek ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine yorumlanır.

Rüyada insan yüzü gördüyseniz

  • Yanlış yargılarda bulunmamak için akşamı hafif planlara ayırmakta fayda var.
  • Ummadığınız anda beklenmedik bir pürüzle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada ölü insan yüzü görmek iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, hem ün sahibi olacağına, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, büyük atılımlarda bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada insan yüzü kesmek rüya sahibi için maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada insan yüzü çizmek rüya sahibi kişi için sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, güzel günlere kavuşacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine delalettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada insanın yüzünün yanması isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına işarettir.

Rüyada insan yüzünün karardığını görülmesi çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine delalettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada insan yüzünün kararması kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, ailesinin rızkını sağlayamaz hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada insanın yüzünün nurlanması rüyayı gören için kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine bu sayede de sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada insan yüzüne tükürmek ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, gelecekte yüzünün güleceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada insanların yüz çevirmesi rüyayı gören kişi için iyi şartlarda yaşayacağına, işlerinin yarıda kalacağına, daha iyi anlaşır olacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada insanların yüzünün değiştiğini görüldüğünde hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, rüya sahibinin yalnızlaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada insan yüzünün değişmesi işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, kazancının da aynı oranda artacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada insan yüzünün soyulması hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, bedeninin şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments