Rüya Tabirleri / bok rüyaları / Rüyada inek boku görmek

Rüyada inek boku görmek

Rüyada inek boku görmek kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine inanılmaktadır.

Rüyada inek boku gördüyseniz

  • İkili ilişkilerinizde sakinliğinizi korumakta zorlanabilrisiniz.
  • Ne beklediğinizi açıkça belirtmeniz aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde hoş gelişmelere veya sürprizlere neden olabilir.

Rüyada inek boku yapılması kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına alamet eder.

Rüyada inek bokuna batmak emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada inek bokunu temizlemek çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada inek boku yemek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, içine fesat düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada inek boku taşımak rüyayı gören kişi için eşinden yana huzurlu olacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada inek bokuna basmak rüyayı gören için sorunların teker teker çözüleceğine, bilge ve alim kimse haline geleceğine, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına delalet eder.

Rüyada inek bokuna düşmek rüyayı gören kişi için yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına tabir olunur.

Rüya tabirlerine göre rüyada inek boku ellemek sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada inek bokunun içine düşmek rüyayı gören için kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, onlara hayrının dokunacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, hayırlı başlangıçlar yapacağına, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, para yatıracağına ve zarar edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada inek boku süpürmek hayatının kontrolünü eline alamayacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına yorulur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada inek boku atmak sevdikleri ile birlikte olacağına, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına alamettir.

Rüyada inek bokuna dokunmak kişinin başına kötü bir olay geleceğine, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada inek bokuna gömülmek adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına inanılmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments