Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada incir ağaç görmek

Rüyada incir ağaç görmek

Rüyada incir ağaç görmek son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, yakın bir zaman içerisinde çok sıkıntılı hallere ve durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada incir ağaç gördüyseniz

  • Kendinizi bir an da farklı olayları anlamaya veya açıklamaya çalışırken bulabilirsiniz.
  • Yıl bitmeden gereken değişiklikleri yapmanız gerekebilir.

Rüyada incir ağacı kesmek görmek çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada incir ağacı sökmek hem mal ve para kaybedeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada yanan incir ağacı görmek sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada incir ağacının kırıldığını görüldüyse ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, imkân sahibi olacağına, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada incir ağacını kesmek çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, daha iyi yerlere geleceğine, dertlerinin sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada incir ağaç dikmek bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada incir ağacı kırmak rüyayı gören için çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, dileklerinin de kabul olacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada incir ağacı devrilmesi rüya sahibi kişi için eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, çok hayırlı şeylere imza atacağına, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine tabir olunur.

Rüyada incir ağacına tutunmak aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına, olumsuz olaylarla karşılaşacağına, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada incir ağacının yıkılması üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, şansının her daim kendisinden yana gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada incir ağacı yemek dertlerin dermanının bulunacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, savurgan bir hayat yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada incir ağacından atlamak rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, yapılan işin bol kazanç getireceğine, iş hayatında terfi alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada incir ağacı silkelemek rüyayı gören için elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine, sevdiği birini kırmaya, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, onlardan büyük hayır göreceğine yorumlanır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada incir ağacına tırmanmak işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, bazı kaynakların tükeneceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, bolluk ve bereket göreceğine yorumlanır.

Rüyada incir ağacının kuruduğunu görüldüğünde atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada incir ağacının yanması toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına alamet eder.

Rüyada incir ağacının yeşerdiğini görüldüyse sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, büyük atılımlar yapacağına, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada incir ağacı çıkmak kalben çok rahat edileceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına yorulur.

Rüyada incir ağacı diktiğini görüldüğünde bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, emeğinden hayır göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada incir ağacı sulamak sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine tabir olunur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada incir ağacından toplamak büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına, zararın gittikçe daha da artacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, şen kahkahalar atacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada incir ağacından inmek neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, böylece hayatının da düzene gireceğine, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada budanmış incir ağacı görülmesi o kişiye zararının dokunacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada incir ağacının yıkıldığını görüldüyse sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, mali gücünü yitireceğine, kişinin yasa düşeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına delalettir.

Rüyada incir ağacı budamak zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada incir ağacına sarılmak rüya sahibinin işlerinin açılacağına, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine yorumlanır.

Rüyada incir ağacı görmek toplamak rüyayı gören kişi için epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, bedeninin şifa bulacağına, sorunların kısa zamanda temizleneceğine delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada incir ağacından düşmek rahatlık içinde yaşayacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, ettiği bütün duaların kabul olacağına delalettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada incir ağacının kuruması aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına işaret eder.

Rüyada incir ağacı köklemek aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, kısa süre içinde yalnız kalınacağına, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine yorulur.

Rüyada yeşil yapraklı incir ağacı görüldüyse gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, yeni mekânlara gireceğine, böylece büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada incir ağacı aramak rüyayı gören için anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine, huzursuzlukların sona ereceğine, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada yapraksız incir ağacı görülmesi kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, ismini herkese duyuracağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, maddi yükümlülüklerinin artacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Rüyada incir ağacının devrildiğini görmek ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, maddi olarak büyük getirisi olacağına tabir olunur.

Rüyada incir ağacına çıktığını görülmesi sözler sarf edeceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, zorlukların günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada ocağına incir ağacı dikmek dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan rüya sahibinin rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, kaybedilen malları tekrar kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada incir ağacı sallamak maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına, önceden planlanmış proje veya yolculukların iptal olabileceğine yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments