Rüya Tabirleri / bileklik rüyaları / Rüyada inci bileklik görmek

Rüyada inci bileklik görmek

Rüyada inci bileklik görmek sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, maddi kolaylığa ulaşacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada inci bileklik gördüyseniz

  • Geçerli nedenleri olabilir.
  • Bir yandan harekete geçme arzusuyla yanıp tutuşurken, başarısızlığa uğrama korkusu sizi frenliyor.

Rüya tabirlerine göre rüyada inci bileklik takmak verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına alamettir.

Rüyada koluna inci bileklik takmak rüyayı gören kişi için olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada inci bileklik bulmak rüya sahibi için kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments