Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada ikinci el ayakkabı görmek

Rüyada ikinci el ayakkabı görmek

Rüyada ikinci el ayakkabı görmek işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, kimse ile tartışmayacağına, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına delalettir.

Rüyada ikinci el ayakkabı gördüyseniz

  • Ortak kazançların ön planda olacağı bir devredesiniz.
  • Özel yaşamınıza ait sırları kimseyle paylaşmamalısınız.

Rüyada ikinci el ayakkabı alındığında dost ve akrabaların şaşırtılacağına, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments