Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada iki tane sevgili görmek

Rüyada iki tane sevgili görmek

Rüyada iki tane sevgili görmek çeşitli projeler ortaya koyacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, işinin ehli olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki tane sevgili gördüyseniz

  • Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vaz geçebilirsiniz.
  • Sebepsi yere sinirlenmeniz, herşeye kızmanız mümkündür.

Rüyada iki tane sevgilinin olması rüya sahibi için devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, koyu sohbetler edeceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, çok sayıda borca gireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments