Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada iki sevgilinin öpüştüğünü görmek

Rüyada iki sevgilinin öpüştüğünü görmek

Rüyada iki sevgilinin öpüştüğünü görmek sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, büyük kayıplara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki sevgilinin öpüştüğünü gördüyseniz

  • Karşı cinse isteklerinizi kabul ettirebilir, hemen hemen her konuda ikna edebilirsiniz.
  • Kökleşmiş alışkanlıklarınız nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşüp sarılmak ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek istemek işten yana şansının açık olacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine, şükür içinde bir hayat süreceğine, iç dünyanızın sakinleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgili öpüşürken görmek daha fazla rızık elde edileceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments