Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada iki tane kedi görmek

Rüyada iki tane kedi görmek

Rüyada iki tane kedi görmek ancak Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, adının ülke dışında yayılacağına, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, bir hastalıktan kurtulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki tane kedi gördüyseniz

  • Yurtdışı ilişkilerde sorun yaşatabilir.
  • İş hayatınızda beklenmedik sıkıntılar olabilir.

Rüyada dört tane kedi görülmesi elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, mutluluk verici haberlerin alınacağına, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments