Rüya Tabirleri / kazan rüyaları / Rüyada iki kazan süt görmek

Rüyada iki kazan süt görmek

Rüyada iki kazan süt görmek hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki kazan süt gördüyseniz

  • Belli sözler vermeden veya anlaşmalar yapmadan önce seçeneklerinizi gözden geçirmelisiniz.
  • Para konularında savurganlığa varacak kadar eli bol ya da cimriliğe varacak kadar eli sıkısınız.

Rüyada iki kazan pilav görüldüğünde çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada iki kazan aşure görülmesi yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, umutlarının boşa çıkmayacağına, can sıkıntısının geçeceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki kazan çorba görüldüğünde insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine, daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments