Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada iki eş görmek

Rüyada iki eş görmek

Rüyada iki eş görmek iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, onlar tarafından yüceltileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iki eş gördüyseniz

  • Artık işe yaramayan bağlardan kurtulmak gerekebilir.
  • Yanlış yolu aşındırdığınızın ya da yanlış yerde zaman kaybettiğinizin farkına varabilir, daha az mücadele gerektiren ya da daha az rekabet içeren yollar arayabilirsiniz.

Rüyada iki eşi olduğunu görüldüyse kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada iki eşin olması yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, zor zamanlar yaşanacağına, huzurlu ve sakin bir yaşama alamet etmektedir.

Rüyada iki eşin kavga etmesi mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, kazanç ve kar getireceğine, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, büyük zararlar getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki eşin tartışması daha zengin hale geleceğine, kişinin maddi zarara uğrayacağına, sorunlu bir döneme girileceğine, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments