Rüya Tabirleri / idrar rüyaları / Rüyada idrarda kurt görmek

Rüyada idrarda kurt görmek

Rüyada idrarda kurt görmek geçiminin daha kolay hale geleceğine, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, hayırlı yollara gireceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada idrarda kurt gördüyseniz

  • İşleri biraz oluruna bırakmaya ne dersiniz.
  • Uzun süreli bir soruna veya konuya diğerlerinin farklı açılardan bakmaları, onları onaylamanızı gerektirmiyor.

Rüya yorumlarına göre rüyada idrarla kurt dökmek keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, çok büyük atılımlar yapılacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments