Rüya Tabirleri / idrar rüyaları / Rüyada idrar kokusu görmek

Rüyada idrar kokusu görmek

Rüyada idrar kokusu görmek iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, işinden ve parasından olacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada idrar kokusu gördüyseniz

  • Hayatınız boyunca belli modellere veya kurallara bağlı kalmış olsanız da, her zaman farklı yaklaşımlarla da ilerlenebileceğini biliyorsunuz.
  • Duygusal veya materyal bir ilişkinin bozularak negatif veya pozitif her hangi bir sonucun alınması gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada idrar kokusu almak ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, dünya malı edineceğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada idrar kokusu duymak iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, anne duasının açılacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine yorulur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments