Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada hırsızın evden altın çalması

Rüyada hırsızın evden altın çalması

Rüyada hırsızın evden altın çalması uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına, şifa ve ilaç bulacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, işinde de hep başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada hırsızın evden altın çalması gördüyseniz

  • Asıl bakış açınızı veya ne yapmak istediğinizi bilen tek kişi sizsiniz.
  • Vizyonunuza güvenebilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada hırsızın eve altın bırakması bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, aile içinde huzurunun yerinde olacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, güzel gelişmeler yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Suna

Eve hırsızın girip evdeki bütün eşyaları ve altınları götürmesi