Rüya Tabirleri / hava rüyaları / Rüyada havada şimşek çakması

Rüyada havada şimşek çakması

Rüyada havada şimşek çakması uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına, yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına alamet eder.

Rüyada havada şimşek çakması gördüyseniz

  • Bazı kişilerin vereceği tepkilerden eminseniz, bir kez daha düşünmelisiniz.
  • Sinirlenerek sizi rahatsız eden konuları çözmeniz çözemezsiniz.

Rüyada güneşli havada şimşek çakması rüya sahibi kişi için mutsuz ve moralsiz olacağına, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments