Rüya Tabirleri / hastane rüyaları / Rüyada hastane önü görmek

Rüyada hastane önü görmek

Rüyada hastane önü görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hastane önü gördüyseniz

  • Bazı kişilerle ilgili konuları kompanse edebilmek için kendi yapmanız gereken işlerden veya ihtiyaçlarınızdan zaman çalıyor olabilirsiniz.
  • Birlikte çalıştığınız veya iş yaptığınız kişilerle tartışmamaya özen gösterin.

Rüyada hastane önünde olmak rüya sahibi kişi için uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, üzüntülü haberler alacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine işarettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada hastane önünden geçmek her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine yorumlanır.

Rüyada hastane önünde beklemek rüyayı gören kişi için işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, işlerin çığırından çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada hastane önünde ağlamak kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hastane önünde kalabalık görüldüğünde iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına delalet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments