Rüya Tabirleri / hacet rüyaları / Rüyada hacet görmek

Rüyada hacet görmek

Rüyada hacet görmek daha geniş bir rızık elde edeceğine, yapılan hataların tekrarlanacağına, hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hacet gördüyseniz

  • Mevcut maddi sıkıntıya rağmen giriştiğiniz her konuda başarılı olabilirsiniz.
  • Bazı oluşumların, planların ya da ilişkilerin içinde neden yer aldığınızı anlamakta zorlanabilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada tuvalette hacet gidermek bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, bir süre daha sıkıntı çekeceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine rivayet eder.

Rüyada hacet gidermek görüldüyse sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hacetini yapıldığında büyük sorunlarla karşılaşacağına, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada küçük hacetini yapıldıysa hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine yorumlanır.

Rüyada hacet duası görüldüğünde sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, evine haciz geleceğine delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada büyük hacet gidermek adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada hacet gidermek yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments