Rüya Tabirleri / gövde rüyaları / Rüyada gövde görmek

Rüyada gövde görmek

Rüyada gövde görmek ekmek ve dünya malı alacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve zorlukların aşılacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, sağlıkla ilgili gelişmelere, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine rivayet eder.

Rüyada gövde gördüyseniz

  • Eski bir arkadaşınız, geçmişin hatırını hiçe sayarak sizi kötü şekilde kırabilir.
  • Yaratıcılığınızı kullanarak çalışmalar yapabilirsiniz.

Rüyada gövdeden ayrılmış baş görüldüğünde iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gövdede kıl görüldüğünde kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, yeni işler yapılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada erkek gövdesi görmek maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve mutluluğa ereceğine, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına işarettir.

Rüyada kafanın gövdeden ayrılması zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada koyun gövdesi görüldüğünde hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına yorumlanır.

Rüyada asma gövdesi görmek borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine alamettir.

Rüyada çok büyük ağaç gövdesi görülmesi hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada insan gövdesi görüldüğünde mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, müjdeli haberler alınacağına, evlatlarından memnun olacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, çok büyük üzüntüler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin içinde ağaç gövdesi görüldüğünde elini eteğini hayattan çekeceğine, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan rüya sahibinin rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, atılan adımların başarıya çıkacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada gövdede yara görülmesi sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tek başlı iki gövdeli yılan görülmesi düşmanlarımızı alt etmeye, rüya sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, planlarının istediği şekilde işleyeceğine alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments