Rüya Tabirleri / gökyüz rüyaları / Rüyada gökyüzünde şelale görmek

Rüyada gökyüzünde şelale görmek

Rüyada gökyüzünde şelale görmek sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına, işlerin bir anda azalacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzünde şelale gördüyseniz

  • Karşılaştığınız yaklaşımlar duygusal değil sadece kadınsanız duygusal, erkekseniz çıkar amaçlıdır.
  • İş yaşamındaki kaynak problemini yavaş yavaş halletmeye başlamanız, işinize şevkle sarılmanıza neden olacak.

Rüyada gökyüzünden şelale akması rüya sahibi için onun yolundan ayrılmayacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, fırsatların teker teker elden kaçacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments