Rüya Tabirleri / göbek rüyaları / Rüyada göbekten su gelmesi

Rüyada göbekten su gelmesi

Rüyada göbekten su gelmesi maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, hayal kırıklığı yaşanacağına, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada göbekten su gelmesi gördüyseniz

  • Doğru dürüst ilerlemeyen bir planı, düzenlemeyi veya projeyi değiştirebilecek değişiklikler yapmanıza olanak tanıyacak fırsatlar bekliyor olabilirsiniz.
  • Bazı alanlarda daha çabuk sonuç almanızı sağlayacak şekilde yönlendirilebilirsiniz.

Rüyada göbekten su fışkırması hasta ve zor geçireceğine, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada göbekten su çıkması hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada göbekten su akması hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, mevki kaybına uğrayacağına, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, canının ve malının garantide olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments