Rüya Tabirleri / delik rüyaları / Rüyada göbek deliği görmek

Rüyada göbek deliği görmek

Spread the love

Rüyada göbek deliği görmek iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada göbek deliği gördüyseniz

  • Sakin kalıp çözüme odaklanmalısınız.
  • Bazı kişiler sizi ihtiyaçlarınıza uymayan yönlere itebilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada göbek deliğinden kum çıkması bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, sonra kendi işini kuracağına, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına rivayet eder.

Rüyada göbek deliğinin şiştiğini görülmesi daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına delalet eder.

Rüyada göbek deliğinden idrar gelmesi başarılarının devamının geleceğine, karşısına kötü kişilerin çıkacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada göbek deliği şişmesi epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, rahatının ve sağlığının bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada göbek deliğinden arı çıkması bol kazanç getireceğine, yaşanan maddi problemlerin artacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada göbek deliğinden doğurmak rüya sahibi için parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada göbek deliğinden vurulmak hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına, yapılan işte çok zarar edileceğine, çok yüklü kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada göbek deliğinden pamuk çıkması bazı sorunlar ile karşılaşacağına, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada göbek deliğinin ağrıması sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına işarettir.

Rüyada üç göbek deliği görülmesi daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, kazancının da aynı oranda artacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada göbek deliğinden sıvı gelmesi yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, daha iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göbek deliğinden sinek çıkması rüya sahibi için daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, yeni yatırımlar yapacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada göbek deliği pisliği görülmesi hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada göbek deliğinden karınca çıkması onunla mutlu bir yuva kuracağına, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, hoşgörülü biri olunacağına, üzerindeki yükten kurtulacağına, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada göbek deliği temizlemek rüyayı gören kişi için isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına delalet eder.

Rüyada iki göbek deliği görmek artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine yorulur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada göbek deliği patlaması üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, gönül hoşluğunu yakalayacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, dertlerinin sona ereceğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada göbek deliğinin çıkması Allah’a dua edeceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, yanlış yatırımlar yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada göbek deliğinin kapandığını görüldüğünde kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına alamettir.

Rüyada göbek deliğini açık görüldüyse işlerinin yaver gideceğine, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına alamettir.

Rüyada göbek deliğinin açıldığını görülmesi Stresli ve zor günlerin yaşanacağına, huzursuzluklara neden olacak sözlerin duyulacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada göbek deliğini dikmek yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, evlilik yolunda engeller çıkacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına yorulur.

Rüyada kirli göbek deliği görülmesi kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada göbek deliğinden hava çıkması hayatının düzene girmesine vesile olacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada göbek deliğinden saç çıkması eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve yaptığı önemli işler sayesinde takdir toplayacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, kendine olan güvenini kaybedeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada göbek deliğinden akıntı gelmesi projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine delalet eder.

Rüyada göbek deliğinin acıması rüya sahibi için fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, çok mutlu edeceğine, büyük takdir toplanacağına, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, kazancın katbekat arttırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada göbek deliğinden solucan çıkması rüyayı gören kişi için gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına, Neşeli ve huzurlu bir geleceğe, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada göbeğin delik olması sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada göbek deliğinden ip çıkması zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada göbek deliğinin büyümesi kafasındaki sorunları çözeceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, iyi geçiminin devam edeceğine işaret eder.

Rüyada göbek deliğinin büyüdüğünü görülmesi işlerin yolunda gideceğine, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, sorunların teker teker çözüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada göbek deliğinin kayması belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada göbek deliği kanaması çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada göbek deliğinin morarması bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, eğlenceli günler geçireceğine, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada göbek deliğini deldirmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, kazancın helal şekilde artırılacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine alamet eder.

Rüyada göbek deliğinden bağırsak çıkması rüya sahibi kişi için gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada göbek deliği uzaması projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, işlerin düzene gireceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, karamsar ve umutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada göbek deliği düşmesi edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, kişiyi yanlış bilgilendirecek olması yüzünden durup dururken pek çok düşman sahibi olunacağına, ofisteki ağız tadının kaçacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada göbek deliğinden öpmek sıkıntıların bu sayede aşılacağına, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada göbek deliği yırtılması rüyayı gören kişi için ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, işlerin çok iyiye gideceğine, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada göbek deliğinin dışarı çıkması alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, sevdiği birine hediye alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada göbek deliğinin kesilmesi geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine alamet eder.

Rüyada göbek deliğinden doğum yapıldıysa yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına, yanlış yatırımlar yapacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

3 yorumlar

  1. Rüyamda vefat etmiş annem gardrobumun önünde ben eşyalarımı düzeltirken gelip, göbek deliğime küçük bir şişeden yağlı gibi bir sıvı döküyor. “anne bu da ne, ne yapıyorsun?” diyorum. Annem de “önüne her türlüsü çıkar dikkatli ol, kapılıp gitme” gibilerinden, benim evlenmemle alakalı birşeyler diyor ama açık açık söylemiyor. Bu durum da komiğime gidiyor ve yan odada yatağa uzanmış rahmetli anneanneme gidip, durunu gülerek anlatıyorum. O da bwni gülümseyerek dinliyor. Yorumlarsanız; sevinirim.

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya haneye, habere ve hayallere alamet eder. Rüya alimlerine göre zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına; güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine; hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.