Rüya Tabirleri / simit rüyaları / Rüyada gevrek simit görmek

Rüyada gevrek simit görmek

Spread the love

Rüyada gevrek simit görmek dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, daha fazla gelire kavuşacağına, işlerin yolundan çıkacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine alamettir.

Rüyada gevrek simit gördüyseniz

  • Ortaya çıkan şeyleri kabul etmemeniz durumunda duygularınız kontrolü ele alabilir.
  • Aşk hayatınız sizi değişiklikler yapmanıza neden olacak konuşmalara yönlendirebilir.

Rüyada gevrek simit alındığında uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, sorunların yakın zaman içinde artacağına işaret ettiği söylenir.

Bir yorum

  1. rüyamda otobüsten iniyorum,indiğim yerin önünde el arabalı simit satıcısı görüyorum.tepeleme gevrek simitler taze taze.alıyorum birkaçtane eve gidiyorum.babam evdeymiş beraber yedik simitleri.sonra babam dışarı çıkıyo simit almaya annenede alayım kızmasın bize diyo.birsürü poğaça simit alıp eve geldi.simit poğaça yemek iyi mi rüyada

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.