Rüya Tabirleri / akıntı rüyaları / Rüyada geniz akıntısı görmek

Rüyada geniz akıntısı görmek

Rüyada geniz akıntısı görmek gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada geniz akıntısı gördüyseniz

  • Aşk hayatınızda yanıltıcı etkilere açıksınız.
  • Evdeki değişikliklerin yararlı sonuçları olabilir.

Rüyada geniz temizlemek rüya sahibi için iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, bir anda atılıma geçeceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına delalet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada genizden kan gelmesi maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, iyi günler yaşayacağına, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments