Rüya Tabirleri / Rüyada fıskiye görmek

Rüyada fıskiye görmek

Rüyada fıskiye görmek uzun süre bu durumun devam edeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine inanılır.

Rüyada fıskiye gördüyseniz

  • Özel evraklarınıza düzen getirmeniz karlı değişimlerin yolunu açabilir.
  • İşlerinizi kendiniz, sonuna kadar takip etmelisiniz.

Rüyada fıskiye altında ıslanmak rüyayı gören kişi için hayatından razı geleceğine, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, sağlık sorunun kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada fıskiyeden ıslanmak rüyayı gören için güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, daima afiyette olacağına, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada su fıskiyesi görmek ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada fıskiye ile bahçe sulamak çalıştıkça da Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya, insanların afiyet bulacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, böylece hayatından memnun olacağına, zafer ve bol kazanç getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada denizde fıskiye görmek yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine işarettir.

Rüyada fıskiye ile yıkanmak edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına, sorunların tek kalemde silineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada banyo fıskiyesi görüldüğünde sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüyada fıskiyeden su akması saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, esenlik içinde olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet70

Rüyamda her tarafta sarıcarı var beni sokuyorlar. Sonra ben bir çeşme açıyorum o fıskiye oluyor her tarafa su fışkırıyor. Arılar kaçıyor ve ben abdest alıyorum

Ahmet70

Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun