Ana sayfa » Fiğ rüyaları » Rüyada fiğ tarlası görmek

Rüyada fiğ tarlası görmek

Rüyada fiğ tarlası görmek büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, hayallerinin peşinden gideceğine, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, kendi işinin başına geçeceğine yorulur.

Rüyada fiğ tarlası gördüyseniz

  • Elinize beklenmedik paralar geçebilir ya da alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.Parasal açıdan kendinize yeni imkanlar yaratabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.
  • Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden gözükmüyor.

Rüyada yeşil fiğ tarlası görüldüyse rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, doğru adımlar atacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top