Ana sayfa » El rüyaları » Rüyada fazla el görmek

Rüyada fazla el görmek

Rüyada fazla el görmek özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, ardından birçok konuda yardımcı olacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada fazla el gördüyseniz

  • Hayatınızda birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir.
  • Seçtiğiniz alanda fark yaratmak için gereken hazırlıkları yapmanızda fayda var.

Rüyada fazla el parmağı görülmesi beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top