Rüya Tabirleri / faul rüyaları / Rüyada faul görmek

Rüyada faul görmek

Rüyada faul görmek inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, yaşadığı darlığın son bulacağına, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, büyük maddi kayıp verileceğine, yapılan her işte hayır duası alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada faul gördüyseniz

  • Tavırlarınızdaki veya bazı konulardaki inançlarınızdaki değişiklikler olumlu sonuçlar doğurabilir.
  • Sevgiliniz ya da eşinizle, bazı arkadaşlarınız yüzünden bozuşabilir veya kavga edebilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada faulleri düzeltmek kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına işarettir.

Rüyada faul kısa görüldüğünde fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, endişelerinin son bulacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, sevinç dolu haberler alacağına yorumlanır.

Rüyada kısa faul görülmesi musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine yorumlanır.

Rüyada faul kesmek rüya sahibi kişi için sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, gelirinin giderinden fazla olacağına işarettir.

Rüyada uzun faul görüldüyse maddi kayba uğrayacağına, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, kazancın gittikçe artacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz faul görmek tüm arzularının yerine geleceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, ekmek kapılarının kapanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada faul kısaltmak kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, umutlarının yarım kalmayacağına, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments