Rüya Tabirleri / dil rüyaları / Rüyada farklı dilde yazı görmek

Rüyada farklı dilde yazı görmek

Rüyada farklı dilde yazı görmek rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, esenlik içinde olacağına, maddi olarak zor bir döneme girileceğine, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada farklı dilde yazı gördüyseniz

  • Duygularınızda değişiklik söz konusu olabilir.
  • Duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz tersliklerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada farklı dil konuşmak sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments