Rüya Tabirleri / düğün rüyaları / Rüyada evlendiğini düğün görmek

Rüyada evlendiğini düğün görmek

Rüyada evlendiğini düğün görmek üzüleceğine ve yıkılacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, onlardan büyük hayır göreceğine alamettir.

Rüyada evlendiğini düğün gördüyseniz

  • Kendinizden çok diğerlerine faydası olacak işlerle vakit kaybediyorsunuz.
  • Etkisiz veya hatlı planlar yapabilir veya hiç huyunuz olmasa da, düşüncesizce davranabilirsiniz.

Rüyada evlenirken düğünden kaçmak dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, hayatının bu sayede güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada evlenip düğün yapılması borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, hayırlı günlerin geleceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments