Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada evin duvarlarını yazılı görmek

Rüyada evin duvarlarını yazılı görmek

Rüyada evin duvarlarını yazılı görmek uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, işinin yoluna gireceğine, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, ele geçen kazancın günden güne artacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evin duvarlarını yazılı gördüyseniz

  • Başkalarının doğrultusunda ilerleyerek ya da planlarına uyarak kendi istediğiniz şeyleri yapmanız veya hedeflerinize ulaşmanız zor olabilir.
  • Romantizm yakın bir kişiyle ilişkinizi güçlendirebilir.

Rüyada duvarda yazılı isim görüldüğünde aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments