Rüya Tabirleri / domuz rüyaları / Rüyada evde yavru domuz görmek

Rüyada evde yavru domuz görmek

Rüyada evde yavru domuz görmek baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Rüyada evde yavru domuz gördüyseniz

  • Herkes kendi fikrinin doğruluğu konusunda ısrarcı olabilir.
  • Eski fikirlerinize yeni formlar getirebilirsiniz.

Rüyada evde yavru domuz beslemek rüyayı gören için onlardan yana üzüntüye düşeceğine, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, çok büyük bir mutluluk duyacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments