Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde portakal görmek

Rüyada evde portakal görmek

Rüyada evde portakal görmek var olan sorunlarının daha da büyüyeceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, kariyerinde atılım yapacağına bu sayede hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada evde portakal gördüyseniz

  • Evliler dikkatli olun.
  • Konuşarak tepki vermek yerine, kendinizi hareketlerinizle ortaya koymalısınız.

Rüyada başkasının evinde portakal görüldüyse iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânlara rağmen insanlara olan güveninin sarsılmasından ötürü iş hayatından uzunca bir süre uzak kalacağına ve kendisinin hiç bilmediği bir konuda bazı insanlar tarafından öne sürüleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments