Rüya Tabirleri / buzağı rüyaları / Rüyada evde buzağı görmek

Rüyada evde buzağı görmek

Rüyada evde buzağı görmek özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına, mali olarak sıkıntıya düşeceğine, kısa bir kırgınlık yaşanacağına, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, koltuğunun da yükseleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde buzağı gördüyseniz

  • Duygusal ilişkilerde hem şanslı, hem şanssızsınız.
  • Maddi ya da yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konularda beklenmedik kişilerden gelen teklif ya da önerilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada eve buzağı girmesi elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, hayatının ağzının tadına göre olacağına, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evde buzağı beslemek maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine, çok iyi mevkilere geleceğine, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments