Rüya Tabirleri / bitki rüyaları / Rüyada evde bitki görmek

Rüyada evde bitki görmek

Rüyada evde bitki görmek gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, eğer o yokuş çıkılmışsa sonunda her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine yorulur.

Rüyada evde bitki gördüyseniz

  • Yeni işlere başvurabilir, yeni girişimlerde bulunabilir veya imzalar atabilirsiniz.
  • Tepki vermek yerine, olaylara gülüp geçmeniz yararınıza olabilir.

Rüyada evde bitki yetiştirmek işyerine yüklü miktarda para sokacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, üzerindeki yükten kurtulacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments