Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada ev kertenkelesi görmek

Rüyada ev kertenkelesi görmek

Rüyada ev kertenkelesi görmek kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, kişinin rahat bir nefes alacağına, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada ev kertenkelesi gördüyseniz

  • Belli önerilerinizi, planlarınızı veya teklifleri gözden geçirmeniz gerektiğini gösteren işaretleri görmezden gelmeyin.
  • Yaşlı bir kimsenin çabuk aşabileceğiniz bir engellemesiyle karşılaşmanız olasıdır.

Rüyada eve kertenkele girdiğini görmek daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine ve olumlu dönüşümler alacağına, çok büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada evden kertenkele kovmak kazancın gittikçe azalacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine delalettir.

Rüyada evden kertenkele çıkması iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, rızkının da genişleyeceğine, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, müreffeh bir yaşama sahip olacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada evde kertenkele beslemek rüyayı gören için hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada evde kertenkele kovalamak eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, harcama gücünün artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada başkasının evinde kertenkele görüldüyse mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, güzel haberlerin alınacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına, rakiplerin alt edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada evi kertenkele basması çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, içinin huzurla dolacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine rivayet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada evde kertenkele öldürmek rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eve kertenkele girmesi girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine, çok iyi kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada evde kertenkele yakalamak rüya sahibi kişi için yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments