Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada etli tarhana görmek

Rüyada etli tarhana görmek

Rüyada etli tarhana görmek projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, güç ve para kaybedeceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada etli tarhana gördüyseniz

  • Mücadele gerektiren ortamlarda ya da rekabetçi kişilerle olan diyaloglarda daha kibar davranmak, restleri görmekten veya acımasız olmaktan daha fazla işe yarayabilir.
  • Başarı rekabet ortamının en önemli silahıdır.

Rüyada etli tarhana çorbası görüldüğünde herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, bir bebek sahibi olacağına, hayattan daha zevk alacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments