Rüya Tabirleri / durum rüyaları / Rüyada et dürüm görmek

Rüyada et dürüm görmek

Rüyada et dürüm görmek nifak sokanların cezalandırılacağına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına alamet eder.

Rüyada et dürüm gördüyseniz

  • İnsanları çok kolay etkileyebileceksiniz, tesirli enerjileriniz var.
  • Kontrollü harcamalısınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada et dürümü yemek işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments