Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada eski sevgilinin teyzesini görmek

Rüyada eski sevgilinin teyzesini görmek

Rüyada eski sevgilinin teyzesini görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, ağız tadından olacağına, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin teyzesini gördüyseniz

  • Bir girişimi, macerayı ya da ilişki veya iş birliğini olduğu şekliyle görebilir, hüsnükuruntulara kapılmadan kar zarar hesabı yaparak sonuç alabilirsiniz.
  • Yaptığınız değişiklikleri destekleyen kişiler sizi takdir edebilirler.

Rüyada eski sevgilinin teyzesiyle tanışmak hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, doyasıya sefasını süreceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments