Rüya Tabirleri / sac rüyaları / Rüyada eski sevgilinin saçlarını görmek

Rüyada eski sevgilinin saçlarını görmek

Rüyada eski sevgilinin saçlarını görmek hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, işlerin devam edeceğine, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin saçlarını gördüyseniz

  • Sizi tanıyanları şaşırtabilirsiniz.
  • Bazı ilişkilerinizi ya da bazı konulardaki uzun vadeli planlarınızı ilgilendiren bilgiler edinmek üzeresiniz.

Rüyada eski sevgilinin saçlarıyla oynamak maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, önünü göremez olacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin saç kesmesi kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, önemli işlere imza atacağına, insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada eski sevgilinin saçlarını okşamak parlak bir kariyere sahip olunacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, yeni iş teklifleri alacağına, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments