Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada eski sevgilimle yolculuk yapmak

Rüyada eski sevgilimle yolculuk yapmak

Rüyada eski sevgilimle yolculuk yapmak kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgilimle yolculuk yapmak gördüyseniz

  • Sağlıksız veya mantıksız iş, ilişki veya durumları sürdürmenin faydası olmadığını düşünebilirsiniz.
  • Alışılmışın dışında öneriler, teklifler veya davetler söz konusu olabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada eski sevgilinin yolculuğa çıkması çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, ona özlemle sarılacağına, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, işlerin daha kötüleşeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments