Rüya Tabirleri / alın rüyaları / Rüyada eşinin alnında yara görmek

Rüyada eşinin alnında yara görmek

Rüyada eşinin alnında yara görmek bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, koyu muhabbette kalacağına, elde edilen nasibin artacağına, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin alnında yara gördüyseniz

  • Bazı plan veya fikirlerinizi cesurca dile getirmeniz durumunda, bazı kişiler sizi takip edebilirler.
  • Elinize beklenmedik paralar geçebilir ya da alacaklarınızı alabilirsiniz.

Rüyada eşini alnından öpmek ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada erkeğin eşinin alnından öpmesi hayırlı işlere imza atacağına, tüm sorunlarının biteceğine, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine alamettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada eski eşin alnından öpmesi hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eşinin alnından öptüğünü görülmesi ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, elinin kolunun bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin alnından vurulduğunu görmek borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, malının ve parasının da büyüyeceğine, mutlu günler göreceğine tabir olunur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments