Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşini mahkemede görmek

Rüyada eşini mahkemede görmek

Rüyada eşini mahkemede görmek sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşini mahkemede gördüyseniz

  • Sizi kontrol altında tutmak isteyen veya kıskanan kişilerin eleştiri ya da şikayetlerine maruz kalabilirsiniz.
  • Ne istediğinizi ya da ihtiyaçlarınızı açıkça dile getirmeniz gerekebilir.

Rüyada eski eşi mahkemede görmek bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, emeklerinin karşılığını alacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada eşini mahkemeye vermek büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, yeni fırsatlar sunulacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments