Rüya Tabirleri / erkek rüyaları / Rüyada erkek kolu görmek

Rüyada erkek kolu görmek

Rüyada erkek kolu görmek yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına, çok iyi atılımlar yapılacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine işaret eder.

Rüyada erkek kolu gördüyseniz

  • Yeteneklerinizi göstermenizi sağlayacak anlaşmalar veya girişimler söz konusu olabilir.
  • Geçmiş tecrübeleriniz iş hayatınız veya özel yaşamınızla ilgili kayıpların önüne geçebilir.

Rüyada erkek koluna girmek rüyayı gören kişi için çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin kolunu tutmak rüyayı gören için eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada erkeğin kolunu ısırmak özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada iki erkeğin koluna girmek rahatının ve ağız tadının kaçacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadının erkeğin koluna girmek eşler arasında tartışmalı bir dönemin yaşanacağına, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada hoşlandığın erkeğin koluna girmek destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada erkeğin koluna sarılmak gerçek mutluluğu tadacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına alamet eder.

Rüyada erkek kol düğmesi görülmesi esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, zaman zaman kişiyi ezeceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına delalet eder.

Rüyada erkeğin koluna dokunmak rüya sahibi için kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına yorulur.

Rüyada erkeğin kolunda dövme görüldüyse aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada erkeğin kolunu öpmek herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, mutluluk ve başarı getireceğine delalettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments