Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada erkek çocuğunu sünnetli görmek

Rüyada erkek çocuğunu sünnetli görmek

Rüyada erkek çocuğunu sünnetli görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, arkasından gıybet edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunu sünnetli gördüyseniz

  • Gerçek herkese farklı görünüyor.
  • Sizinle aynı amaçlara sahip kişiler veya daha iyi bir ev ortamı için zaman harcamalısınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada erkek çocuğu sünnet etmek sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, gam ve kasavetin de uçup gideceğine yorulur.

Rüyada iki erkek çocuğu sünnet ettirmek rüyayı gören için alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, acı tecrübeler edineceğine, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun sünnet olduğunu görülmesi takdir edilip her konuda destek göreceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren rüya sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments