Rüya Tabirleri / at rüyaları / Rüyada erkek at görmek

Rüyada erkek at görmek

Rüyada erkek at görmek ilerleyeceğine ve rahat geçim sağlayacağına, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek at gördüyseniz

  • Sabah saatlerinde sizi çok yoracak tartışmalara girmeniz gerekebilir.
  • Karşıcins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada beyaz erkek at görüldüyse ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeşil erkek at görmek başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, rüya sahibinin hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine delalettir.

Rüyada siyah erkek at görmek kendisine kar ve mutluluk getireceğine, bir sebeple aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada erkek at almak şüpheli bir olay yaşanacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi erkek at görüldüyse başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments